Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЈИСАМСОН Камо Торба За Влечење Маскирна Зелена Торба За Вежбање Спортски Ранец Лесна Водоотпорна Торба За Мажи Жени Спортски Спортови На Отворено

ЈИСАМСОН Камо Торба За Влечење Маскирна Зелена Торба За Вежбање Спортски Ранец Лесна Водоотпорна Торба За Мажи Жени Спортски

DEN 223.84
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите ранци не се погодни за деца на возраст од 12 години и подолу. Лесниот ранец го намалува товарот на рамената. Може да се пере со рака или машина. Лесно За Чистење : може повторно да се користи и нема да исчезне или да се намали по чистењето. Повеќе Прилики : Погоден За спортови на отворено, гимназии, јога итн.

Кон својствата

Производи во категоријата