Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Исцелени 2 Пара Гел Пета Чорапи Силиконски Пета Чорапи Испукани Нозе Чорапи Анти-Сува Пета Чорапи Мажи И Жени Влечки Хидратантен Црн Памук

Исцелени 2 Пара Гел Пета Чорапи Силиконски Пета Чорапи Испукани Нозе Чорапи Анти-Сува Пета Чорапи Мажи И Жени Влечки Хидратантен

DEN 178.40
 

Производот е достапен
Достапност

- Чорапи со гел потпетици, удобни и меки, одговараат на стапалото. - Боја : Сиви, Црни Чорапи Со Отворени Прсти. Гел поставата во потпетици дел забрза и навлажнувачки процес и помогне на вашата сува или испукана кожа заздрави многу побрзо отколку што би со лосион или крем за раце сам. - Површинскиот материјал е памучен материјал, издржлив, безбеден и отпорен на абење спа чорапи жени. Поставата на гел во потпетици се разделува забрзува и го подобрува навлажнувачкиот процес и помага вашата сува или испукана кожа да заздрави многу побрзо отколку само со лосион или крем за раце. Гел поставата во потпетици дел забрза и навлажнувачки процес и помогне на вашата сува или испукана кожа заздрави многу побрзо отколку што би со лосион или крем за раце сам спиј спа чорапи. Чорапи Со отворени Прсти : гел-чорапите работат добро дури и кога се одмарате или спиете, погодни за луѓе кои стојат со менструација или жени кои често носат чевли со високи потпетици за време. Тие не ви ги потат стапалата и стануваат премногу жешки, па дури и вие не ги забележувате и чувствувате мирна постава инфузиран чорап. - Големина : Околу 16, 50Х10, 00Х0, 80 см/ 6, 48Х3, 93Х0, 31 инчи испукани стапала чорапи.

Кон својствата

Производи во категоријата