Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Исценети четки за интердентална чистачка од 2 парчиња четка за заби, конец, конец, интердентална четка за четка за гума за џвакање на гума за џвакање помеѓу забите: с

Исценети четки за интердентална чистачка од 2 парчиња четка за заби, конец, конец, интердентална четка за четка за гума за џвакање

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Добрите производи за орална нега можат да ги одржуваат забите здрави. Производот има добра изработка. Добрите производи за орална нега можат да ги одржуваат забите здрави. - Овие четки за орална нега се погодни за многу прилики, како што се семејство, патување и работа, овозможувајќи ви да ги исчистите забите полесно и ефикасно и да ви дадат добро корисничко искуство. Пакетот вклучува 300 четки за пукнатини помеѓу карактеристиките на забите - овие алатки за чистење на забите можат да исчистат празнини и лош здив и забен конец. - Боја : Разновидна боја - Материјал : Пластика+ Силикон - Големина : околу 5,20x0.Стоматолошки заби заби- Овие алатки за чистење на забите можат да исчистат празнини и лош здив и забен конец. Производот е преносен за преземање. Интердталното четкање исто така може да помогне во расипувањето на забите и да го намали лошиот здив.

Кон својствата

Производи во категоријата