Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Исечете ги сетот за вртење на закопчињата, дијамантски залепец за замаглување, гравура за сечење на накит за правење мелница за вежбање фиксен комплет за вртење на

Исечете ги сетот за вртење на закопчињата, дијамантски залепец за замаглување, гравура за сечење на накит за правење мелница

DEN 571.36
 

Производот е достапен
Достапност

Создадете исклучителни, светли обрасци за намалување на дијаманти на скапоцени метали и така натаму. Апликација за гравирање материјал : злато, сребро, бакар, алуминиум, акрилик. Карактеристики : 1. Технички податоци : Состојба : 100% сосема нов материјал : Метал Должина : Приближно. Индустриски метален материјал со најдобар квалитет, издржлив и стабилен, со долго време на работа. Постојат различни агли на располагање, 120, 125, 130, 135, 150 степени зависат од вашиот избор. 3,5 см Опционален агол : 120 степени, 125 степени, 130 степени, 135 степени, 150 степени Примена : Список на пакети за гравура на накит : 1 * Дијамантски замаец. Со фини и униформни честички, ротирачкиот диск за сечење алатка може да се користи за полирање или сечење на површината на предметите. Убава работа : Создадете исклучителни светли обрасци за намалување на дијаманти на скапоцени метали и така натаму. Лесен за употреба : Лесен за употреба со кој било микро-мотор или флексибилен мотор на вратило со брзина од 2000-5000 вртежи во минута/мин.Широка апликација : Совршена за фино детали за работа, широко користена во металопреработка, обработка на дрво, правење модели, резба од дрво, правење накит, заварување, командирање, леење, дебагирање, мелење, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата