Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Исправен Нов Адаптер СО 12V AC/DC Компатибилен Со Planar PE1500 PE1500-BK 997-2879-00 PT1501M PT1501MU PT1501MU-BK 997-2947-00 LCD Монитор 12vdc Кабел За Напојување PS Полнач За Батерии PSU

Исправен Нов Адаптер СО 12V AC/DC Компатибилен Со Planar PE1500 PE1500-BK 997-2879-00 PT1501M PT1501MU PT1501MU-BK 997-2947-00

DEN 726.40
 

Производот е достапен
Достапност

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз.ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба.Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. Исправен Нов Глобален Адаптер ОД 12 V AC / DC Компатибилен Со Planar PE1500 PE1500-BK 997-2879-00 LCD Монитор 12vdc Кабел За Напојување PS Полнач За Батерии PSU. Компатибилен Со : Planar PT1501 M PT1501 MU PT1501 MU-BK 997-2947-00 15" Екран На Допир POS Компјутер Монитор Префрлување. Исправен Нов Глобален Адаптер ОД 12 V AC / DC Компатибилен Со Planar PE1500 PE1500-BK 997-2879-00 LCD Монитор 12vdc Кабел За Напојување PS Полнач За Батерии Psu CECCROHS 100-240.

Кон својствата

Производи во категоријата