Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Истражување на четки ADD12518180 NAMPOWER DOT TYPE ABRASIVE DISC четка, комбинирана силиконска карбид/керамички филамент, дијаметар од 125мм, должина на влакната од 18 мм

Истражување на четки ADD12518180 NAMPOWER DOT TYPE ABRASIVE DISC четка, комбинирана силиконска карбид/керамички филамент, дијаметар

DEN 2918.72
 

Производот е достапен
Достапност

[Квалитет] Професионално одделение за автоматско дебагирање, радијација на радија и апликации за завршна површина. [ДОТ стил]- Одлично за апликации за дебагирање на светлина кога времињата на краткиот циклус се важни. [Дизајн]- Единствената комбинација на силиконски карбид и керамички абразивни најлонски нишки произведуваат максимални стапки на отстранување на бур и обезбедува оптимална завршница на површината во исто време. [Апликации]- Стилот на ДОТ обезбедува поголема флексибилност и овозможува лесно влегување во мали дупки и простори.

Кон својствата

Производи во категоријата