Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Истрели - пумпана автоматска сајбер пумпа со полнење со ракав - транспарентна

Истрели - пумпана автоматска сајбер пумпа со полнење со ракав - транспарентна

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Со избор од 3 различни брзини на цицање. Со избор од 3 различни брзини на цицање, оваа пумпа секогаш испорачува. Навистина лесен за расклопување и чистење. Вградената батерија што може лубрикант базиран на вода пред употреба. Давање брза и моќна ерекција. Полнената светлина трепка додека се полни и сјае цврсто кога е целосно наполнет. Внатрешниот дел е 6,1 см (2,4 "). Оваа високо-технолошка пумпа е навистина лесна за расклопување и чиста. На допир на копче, оваа автоматска сајбер пумпа што може да се надополнува ќе создаде супер силен вакуум, давајќи брза и моќна ерекција. Ќе создаде супер силен вакуум. Супер-мекиот ракав за мастурбација го зголемува погледот на вашиот пенис за неспоредлива визуелна стимулација.

Кон својствата

Производи во категоријата