Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јиванго Челична Топка 8мм Челична Топка 7/8, 5/9/ 10мм Прецизна Челична Топка Од Нерѓосувачки Челик Железна Топка 8мм2, 9-7мм

Јиванго Челична Топка 8мм Челична Топка 7/8, 5/9/ 10мм Прецизна Челична Топка Од Нерѓосувачки Челик Железна Топка 8мм2, 9-7мм

DEN 1524.80
 

Производот е достапен
Достапност

Точно и прецизно рачно мерење. Неиндустриска челична топка без дефекти на маслото на површината. Различни спецификации. Широко се користи во мотоцикли, велосипеди, тркалца, мебел за домаќинство, брави на врати, слајдови на фиоки и многу други апликации.

Кон својствата

Производи во категоријата