Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Измазнетодо - Миленичиња Аквариумски Растенија Украси Од Аквариум Пластични Вештачки Растенија Златна Рипка Воден Пејзаж Бета Риба Крие/Одмор

Измазнетодо - Миленичиња Аквариумски Растенија Украси Од Аквариум Пластични Вештачки Растенија Златна Рипка Воден Пејзаж Бета

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина Како Слика Шоу и Прибелешка. Производот користи гипс/полиетилен/пластика/еколошки пигмент со стабилни својства. Во нормални околности, нема да има промена на бојата. Бидејќи тоа е сосема нов производ кој користи пигментна боја и се испраќа запечатен во мали кутии. Значи, ќе има мал мирис. Ви благодариме за разбирањето. По миењето и вентилацијата со топла вода, мирисот ќе исчезне за кратко време. Поради посебноста на стоката, тие можат да бидат оштетени во транзит. Ако добиете оштетена стока, ве молиме контактирајте не и ние гарантираме целосна наплата или замена. Имаме и други видови производи за украсување аквариум за продажба.Како вештачки водни растенија со различни бои и големини,вештачки камени карпи и вештачко лебдено дрво. Аквариум Растенија Риба Резервоарот Украси Пластични Вештачки Растенија Златна Рипка Воден Пејзаж Бета Риба Крие/Одмор.

Кон својствата

Производи во категоријата