Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I жолт екстремно светло оптоварување компресија на пролетта натоварен калап мувла Пролетен надворешен дија

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I жолт екстремно светло оптоварување компресија на пролетта натоварен

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да разликуваат различни оптоварувања и убави карактеристики. Црвените, зелените и кафеавите главно се користат за склопување на хардвер.Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Прецизна механичка опрема, автомобили. Црвените, зелените и кафеавите главно се користат за собрание на хардвер. Име на проток : жолта екстремно светло компресија на оптоварување, обликуван пролетен материјал : 65mn Spring Steelfeatures : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, со мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, мала големина, карактеристики на мала големина, мала големина, мала големина, карактеристики на мала големина, мала големина, мала големина, карактеристики на мала големина, Добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да се разликуваат различни оптоварувања и убави карактеристики.

Кон својствата

Производи во категоријата