Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 2pcs надворешен дијаметар 10мм жолт светло оптоварување на пролет спирално печат компресија умира калап прол

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 2pcs надворешен дијаметар 10мм жолт светло оптоварување на пролет спирално

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал. Yellowолта пролет (светло оптоварување) : може да се компресира до 42% од вкупната должина. Yellowолта пролет (светло оптоварување) : може да се компресира до 42% од вкупната должина. Голем пролет (светло оптоварување) : Може да се компресира до 42% од вкупната должина на примена : широко користена во такви полиња како калапи за печат, калапи за метални умирања, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизност на еластично движење , Автомобили и други полиња.

Кон својствата

Производи во категоријата