Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Изворите на компресија се погодни за повеќето Поправка I компресија на пролетната жица Дијаметар на повратен пролет излез е 0,3 мм, надворешниот дијаметар е 4мм)

Изворите на компресија се погодни за повеќето Поправка I компресија на пролетната жица Дијаметар на повратен пролет излез е

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,3 мм), надворешен дијаметар (4мм), должина (5-50мм). Количина : 10. има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,3 мм), надворешен дијаметар (4мм), должина (5-50мм). Количина : 10. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. Име на производи : Компресија Пролет Производство Материјал : 4мм), должина (5-50мм) Количина : 10features : Пролетта на компресија е направена од 65мн пролетен челик. Отпорност на корозија, отпорност, голема јачина, висока издржливост и нема деформација.

Кон својствата

Производи во категоријата