Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Изворите за компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,5мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен дијаметар 4мм Притисок на пролет 5?

Изворите за компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,5мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Надворешен дијаметар : 4мм. Изворите на компресија користат повеќе отворени калеми за да обезбедат отпорност на надворешни оптоварувања (на пример, гравитационите компресии на тркалата или душеците на телото на телото). Материјал : Не'рѓосувачки челик.Материјал : Дијаметар од не'рѓосувачки челик : Дијаметар од 0,5 мм : 4mmsize : Дијаметар на жица × Надворешен дијаметар × Должина на должините може да се прилагоди според вашите потреби! Пролетта на компресија е обично калем жица, како што е жица и има фиксен дијаметар на жица.

Кон својствата

Производи во категоријата