Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
J-Zmqer AC адаптер компатибилен со Jensen CD-60 CD-60B CD-60A CD-плеер со бас засилување против прескокнување

J-Zmqer AC адаптер компатибилен со Jensen CD-60 CD-60B CD-60A CD-плеер со бас засилување против прескокнување

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

【Влез】 : AC 100-240 V 50/60 Hz. 【Безбедност】 : Со Меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратко коло, пренапон, прекумерна и внатрешна прегревање. 【Kindубезно белешка】 : Ве молиме, проверете дали го изберете вистинскиот уред пред да го купите. 【Влез】 : AC 100-240 V 50/60 Hz. 【Безбедност】 : Со Меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратко коло, пренапон, прекумерна и внатрешна прегревање. 【Kindубезно белешка】 : Ве молиме, проверете дали го изберете вистинскиот уред пред да го купите. J-Zmqer AC адаптер компатибилен со Jensen CD-60 CD-60 B CD-60 A CD-плеер со бас засилување против прескокнување.

Кон својствата

Производи во категоријата