Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Jahh кујнски држач за купување на четкички за одмор, решетката за складирање, држач за вилушка за лажици, кофи за дома

Jahh кујнски држач за купување на четкички за одмор, решетката за складирање, држач за вилушка за лажици, кофи за дома

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

notes : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на артикалот може да биде малку различна од сликите.7cmfuction : Складирање во кујна / Лесен за употреба / заштеда на простор. Големина : 18,5*13. Организаторска кутија одговара за четки за шминка, стапчиња за јадење, лажица и многу повеќе. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење.Динажа - Чувајте ја вашата табела уредна и чиста, костум за контејнер за складирање на кујнски прибор. Карактеристика : Висина 13. Пакетот вклучува само главен производ. Додатоци на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Големина : 18.7cmfuction : Складирање во кујна / Лесен за употреба / Заштеда на простор. Функција за одводнување - Чувајте ја вашата маса уредна и чиста, костум за контејнер за складирање на кујнски прибор. Оваа кутија за складирање доаѓа со финиш од слонова коска што изгледа уредно и уредно, совршено како домашен декоративен додаток. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината, како резултат на рачните мерења.организатор кутија погодна за четки за шминка, четкички, лажица и повеќе Функција .

Кон својствата

Производи во категоријата