Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Jardwe 6pcs не'рѓосувачки челик завртки Метални закачалки со тешки куки од не'рѓосувачки челик, растенија тавани за таванот, пролетна кука за влечење, само прислушување,

Jardwe 6pcs не'рѓосувачки челик завртки Метални закачалки со тешки куки од не'рѓосувачки челик, растенија тавани за таванот,

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинските фенери за монтирање на wallидот. Package Include 6 x Ceiling Hook Characteristics - Color : As shown decorative hooks flower pots for indoor plants planters for indoor plants ceiling plants hanger hanging orchid hook ceiling toggle wing spring toggle wing bolt wall fixing ceiling hanger wall fixing ceiling hook hanging ceiling hook wall ceiling. - Декоративна кука за тавани што може да одржи ветерници, цветни корпи, цевки за напојување или закачалка за растенија. Закачалки за тешки wallидови- Метод на инсталација : завртката со вртење на пролетта е инсталиран на таблата или шупливиот wallид, а зашилената метална завртка е инсталирана на цврстиот wallид или цврсто дрво. - таванот кука со класичен дизајн, може добро да се совпадне со куката за декоративни тавани за внатрешни работи. Вашата просторија организирана и предмети за домаќинства се чуваат по ред. - Заштеда на простор и направете ја вашата просторија организирана и предмети за домаќинството се чуваат со цел да се монтираат железници. - Големина : 9 x 5 x 0,5 см виси кука за орхидеја.Тенџере за растенија затворено- изработено од јаглероден челик, што е и цврсто, крилјата на мелодиите може да го шират товарот над пошироко подрачје.

Кон својствата

Производи во категоријата