Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JARLINK 20 Пакет 10 Бои Патент Мрежа Торбичка, Патент Торба Повеќенаменски Патни Торби За Канцелариски Материјали Козметика Патување Додатоци Повеќебојни

JARLINK 20 Пакет 10 Бои Патент Мрежа Торбичка, Патент Торба Повеќенаменски Патни Торби За Канцелариски Материјали Козметика

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

20 Парчиња Кеси Со Патент-Дојдете со 20 парчиња мрежести торбички со патент во 10 бои, тие се совршени за подредување на канцелариски материјали, документи, тоалети, сметки, пликови поедноставно и уредно, ефикасно спречувајќи губење на важни предмети. 10 Различни Бои - 10 различни бои за избор, светло жолта, розова, бела, црна, светло сина, виолетова, зелена, црвена, сина, жолта. Тие се шарени, но може да се види преку нив. Големина-Изработени од цврст најлонски материјал, мрежестите патент кеси се приближни 23 х 12 см / 9 х 4,7 инчи. Широка Примена - тие се доволно пространи за неколку канцелариски материјали, шминка, накит, УСБ-кабли, потреби за патување, операција Божиќни детски кутии за чевли итн. (Забелешка : Ве Молиме не ставајте остри предмети, тие ќе ги оштетат мрежестите кеси.). Содржина на пакетот-ТОРБИЧКИ СО Патент JARLINK*20, ве молиме контактирајте ја поддршката НА JARLINK доколку има проблеми за време на употребата.

Кон својствата

Производи во категоријата