Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Држачи За Чевли Решетка за чевли 4 парчиња Ѕидни Чевли држач за чевли монтиран на ѕид закачалка за чевли на ѕид организатор на решетки За чевли Држач За Поли

Кабилок Држачи За Чевли Решетка за чевли 4 парчиња Ѕидни Чевли држач за чевли монтиран на ѕид закачалка за чевли на ѕид организатор

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

- Материјал : ПП. Лесен за вентилација и.пластика. Опис на стоката оваа ставка е наменета за одржување на вашите чевли организирани и користени во вашата дневна соба или спална соба, итн. - Пп материјалот ја обезбедува неговата издржливост. Функција со удар-слободен и добар носивост, тоа заштедува простор и лесен за употреба. ТЕНОК ЅИД МОНТИРАНИ ЧЕВЛИ РЕШЕТКАТА Совршен За чување на вашите влечки, можете да го користите во бања или спална соба. ЅИД МОНТИРАНИ ВЛЕЧКИ РЕШЕТКАТА користи ѕид монтирани дизајн, заштеда на простор. - Големина : Околу 22, 50Х13, 50Х10, 50см/ 8, 84Х5, 31Х4, 13 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата