Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок метални закачалки Метални закачалки 12 компјутери Божиќно порибување мантел кука Божиќни материјали за божиќни држачи за складирање на божици- повеќенаме?

Кабилок метални закачалки Метални закачалки 12 компјутери Божиќно порибување мантел кука Божиќни материјали за божиќни држачи

DEN 386.88
 

Производот е достапен
Достапност

- широко користено во мантили и камини, за додавање на празничната атмосфера. Одликувајќи се со повеќенаменски, овие закачалници за порибување можат да држат чорапи и исто така можат да држат копчиња и чанти во секојдневниот живот. Држач за порибување- закачалките за порибување се погодни и лесни за инсталирање. Декорирање на мантили- широко користени во мантили и камини, за додавање на празничната атмосфера. - За висење на Божиќни чорапи и за секојдневна употреба на домашно училиште и канцеларија, тоа ќе биде погоден за вашите потреби и ќе биде погоден за Божиќни забави.

Кон својствата

Производи во категоријата