Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Снабдува Гаќи Организатор Комода Деликатна Испреплетена Долна Облека Организатори На Додатоци За Додатоци Преносни Нокти За Домаќинство Повеќекратно Со?

Кабилок Снабдува Гаќи Организатор Комода Деликатна Испреплетена Долна Облека Организатори На Додатоци За Додатоци Преносни Нокти

DEN 237.92
 

Производот е достапен
Достапност

- Материјал : пластични плакарот фиока делител. - Може да се комбинира по желба, разумно складирање и класификација, така што просторот е чист и уреден не неуреден организатор на фиоки. - Боја : кабинет за бела фиока. Случај За Складирање на кабинетот : Мултифункционална кутија за складирање, за канцеларија, дома. - Има голем капацитет, така што можете да ставите многу мали предмети во неа под организаторот на бирото. - Дизајн на кутија за складирање на пластични работи, елегантен и модерен изглед на куќиштето за складирање на кабинетот. Пакетот Вклучува 8 х кутии За складирање Карактеристики-совршен подарок за вашите пријатели и Семејна Корпа за Складирање. - Усвојување на премиум материјал, овој производ е, корисна и долгогодишна употреба лента за организатор на биро. - Големина : Околу 23, 50Х16, 00Х4, 60см/9, 24Х6, 29Х1, 81 инчен организатор на фиоки за гаќи.

Кон својствата

Производи во категоријата