Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Тркалезна Торта Тави 1 Сет Торта Плоча Со Купола Нога Пециво Стојат Стакло Храна Плоча Капак Кекс Штанд Торта Плоча Сервер Печење Торта Десерт Дисплеј Покр?

Кабилок Тркалезна Торта Тави 1 Сет Торта Плоча Со Купола Нога Пециво Стојат Стакло Храна Плоча Капак Кекс Штанд Торта Плоча

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Свадба Торта Плоча Со Стакло Покритие Фестивал Десерт Послужавник Стакло Покритие. Десерт Дисплеј Послужавник Свадба Овошје Торта Решетката Со Стакло Покритие За Партија. Предметот е транспарентен стаклен капак за храна и комплет керамички послужавник за торта, што е многу практично. Овој стаклен капак е одличен за заштита на вашата храна од муви, и. Нема потреба да се грижите за мувите за да ви го уништат апетитот. Само уживајте во забавата со вашето семејство со оваа храна стакло покритие и послужавник во собата!. Карактеристики-Боја : како што е прикажано Боја.- Материјал : керамичко стакло.- Големина : 23. 50Х20. 50Х20. 50см 9. 24Х8. 06Х8. 06 инчи.- Чинија за свадбена Торта Со Стаклена Покривка Фестивалска Фиока За Десерт Стаклена Покривка-Послужавник За Дисплеј За Десерт Свадбена Решетка За Овошни Торти Со Стаклена Обвивка За Пакување За Забави, Вклучувајќи 1пц х Фиока за Торта 1пц х Стаклен Капак.

Кон својствата

Производи во категоријата