Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Висечки Кеси За Складирање Организатор За Складирање На Мали Ѕидови Памучна Ленена Ткаенина Организатор На Плакарот Кутија За Корпи Што Се Одвојува Висеч?

Кабилок Висечки Кеси За Складирање Организатор За Складирање На Мали Ѕидови Памучна Ленена Ткаенина Организатор На Плакарот

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Големина : околу 61х20х1цм/ 23, 97х7, 86х0, 39 инчи.- Можете да го закачите во спална соба, бања, кујна, дневна соба итн. Доволно простор за складирање.Со голем капацитет, можете да го чувате вашиот далечински управувач, чешли, клучеви и сл.

Кон својствата

Производи во категоријата