Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КАКОДУДО Тетка Подароци Од Внука-Најдобра Тетка Досега - Роденден, Божиќ, Чанта За Шминка За Денот На Мајката Од Внука, Внук, Семејство, Подароци За Тетка, Чанта За Шм

КАКОДУДО Тетка Подароци Од Внука-Најдобра Тетка Досега - Роденден, Божиќ, Чанта За Шминка За Денот На Мајката Од Внука, Внук,

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Пакување од 1, Големина На Производот : 10*7*2 во. Се одликува со јасен, јасен, живописен дизајн. Нова Водоотпорна Ткаенина. Боја Двострано печатење. Совршена големина за одржување на сите ваши производи за убавина, совршена за секојдневна употреба, специјални прилики, складирање или патување. Одличен Подарок За Жени, Девојки, Сопруга, Мајка, Ќерка, Сестра, Тетка, Баба, Нана, Џиџи, Мими, Баба, Внука, Баба, Шеф Дама, Колега, Колеги, Адвокат, Доктор, Учител. Тоа Е Костум за Роденден, Свадба Годишнина, Денот На Наставниците, Медицински Сестри Ден, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година..Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и под. Одличен Подарок За Жени, Девојки, Сопруга, Мајка, Ќерка, Сестра, Тетка, Баба, Внука, Шеф, Соработници, Колеги. Нејзиниот Костум за Роденден, Годишнина Од Свадбата, Денот На Наставниците, Денот На Медицинските Сестри, Денот на Вљубените, Денот На Мајките, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година.

Кон својствата

Производи во категоријата