Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кали мечка те сакам Калифорнија Гроздобер Гризли мечка графички поппокети PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

Кали мечка те сакам Калифорнија Гроздобер Гризли мечка графички поппокети PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

DEN 271.84
 

Производот е достапен
Достапност

Го сакам додатокот за ретро гроздобер мечка Калифорнија за вашиот телефон. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. Проверете го ова, ја сакам уметноста во Калифорнија за да ја претставувам вашата држава! Кали мечка убов. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Проверете го ова, ја сакам уметноста во Калифорнија за да ја претставувам вашата држава! Кали мечка убов. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe.Го сакам додатокот за ретро гроздобер мечка Калифорнија за вашиот телефон. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај.

Кон својствата

Производи во категоријата