Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Каменсери за американско знаме за риби - риболов подароци за мажи - Отворено шминка риболов капи за кампување и секојдневна употреба

Каменсери за американско знаме за риби - риболов подароци за мажи - Отворено шминка риболов капи за кампување и секојдневна

DEN 366.24
 

Производот е достапен
Достапност

И групата Naicissism ќе ви обезбеди квалитетна услуга по продажбата. Совршено за лето : Капата за риболов со мрежна мрежа е совршено за летно кампување и риболов, па дури и подобро за секојдневна употреба во текот на летото. Добро се вклопува, има убав прилагодлив Snapback и ќе ги смести скоро сите големини за класичен фит и стилски изглед. Стилски, и доволно класичен за да се носи насекаде. Кога риболов, капачето за риболов назад ќе и овозможи на главата да дише во тие топли денови, дозволувајќи ви да останете поладни. Оваа риболов капа е направена со риболовци на ум, ги ставаме и двете работи што ги сакаат заедно „Америка и риболов“, со што оваа капа за камиони за риболов се чувствува како вистинска американска глава, но не толку гласно во твоето лице. Истакнува подароци од Америка : Кога имате момче кое сака риболов и ја сака својата држава, ова би било одличен подарок за него. Ако не сте задоволни со вашето купување, нашиот тим за нега на клиенти со седиште во САД е подготвен да помогне. Ние ги нудиме додатоците за заштита на риболов на сонце што најмногу му се потребни на риболовците, покрај риболовната шипка - капи за риболов. Оваа капа за знаме на риба ќе биде одличен идеален подарок за риболов за мажи. Направени во САД и увезени. 【Патриотски дизајн на знамето на риба】 Наицисизмот на рибината знаме на знамето има класично вклопување што обезбедува утеха за долги денови на риболов до секојдневно носење.

Кон својствата

Производи во категоријата