Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Uniden UH810, UH810S, UH820S

Камерон Сино нова замена батерија одговара за Uniden UH810, UH810S, UH820S

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот). Тип на производ : Li-јонски волти : 3,7 капацитет : 1500m Ah / 5.55 Wh. Димензија : 59,20 x 36,70 x 9,60 mm тежина : . Сертифицирани со FCC, CE, CB, ISO9001 и ROHS. Гаранција за враќање на парите од 14 дена и гаранција од 12 месеци. Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот). Тип на производ : Li-јонски волти : 3,7 капацитет : 1500m Ah / 5.55 Wh. Димензија : 59,20 x 36,70 x 9,60 mm тежина : . Сертифицирани со FCC, CE, CB, ISO9001 и ROHS. Гаранција за враќање на парите од 14 дена и гаранција од 12 месеци.

Кон својствата

Производи во категоријата