Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Камо Фитнес Елин Јога Шорцеви Со Висок Струк 6 Вратоврска За Подигнување На Задникот Вратоврска Боја Меки Панталони За Вежбање Контрола На Стомакот

Камо Фитнес Елин Јога Шорцеви Со Висок Струк 6 Вратоврска За Подигнување На Задникот Вратоврска Боја Меки Панталони За Вежбање

DEN 367.68
 

Производот е достапен
Достапност

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 75% Најлон, 25% Спандекс. Увезени. Без врвен спој, без затворање на еластична лента. ? ВИСОКИ ШОРЦЕВИ. Шорцеви за вежбање со висок струк направени од нашата висококвалитетна мешавина од ткаенина за да ви дадат неспоредлива удобност и одличен изглед. ?● МЕКО И ГУШКАЊЕ. Беспрекорен заострен појас за да ви ја даде вистинската количина на поддршка без да копате. ? КОНТУРИРАЊЕ НА ГЛУТЕЦИ. Ласкави шорцеви дизајнирани да ги следат и подобрат вашите облини и да ја комплиментираат формата на вашето тело. ? МОДЕРНИ ШОРЦЕВИ. Отпорен на сквотирање со висок струк, изработен од врвна ткаенина која се чувствува кул на допир и се вклопува како втора кожа. ? СОВРШЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА. Стилски и дизајниран имајќи ја предвид максималната удобност. Прибл. 6" инсеам. Произведено во САД или увезено.

Кон својствата

Производи во категоријата