Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кампување на светлосните светла за кампување со светло на жица, светилки за полнење со полнач од 4000mAh, IP44 водоотпорни светла за кампување, преносна фенер за фенер за

Кампување на светлосните светла за кампување со светло на жица, светилки за полнење со полнач од 4000mAh, IP44 водоотпорни светла

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

✨ 【【IP44 Водоотпорен и отпорен на капки и издржливи】 Кампувањето на фенерчето е конструирано од траен ABS материјал и има водоотпорен дизајн IP44 за висока издржливост и отпорност на вода. ✨ 【【IP44 Водоотпорен и отпорен на капки и издржливи】 Кампувањето на фенерчето е конструирано од траен ABS материјал и има водоотпорен дизајн IP44 за висока издржливост и отпорност на вода. Вашето задоволство е нашиот приоритет!. Сите придонесуваат за попријатно патување. Покрај тоа, овие додатоци за кампување со батерија може да се користат и како банкарска банка со капацитет од 4000m Ah за да наплаќаат телефонски уреди во итни случаи дека нема потреба да се грижите за губење на контакт заради мртов телефон за време на вашето патување. ✨ 【USB -полнење на USB и 4000 капацитет банка за напојување】 Светлата за кампување се опремени со батерии што се полнат, кои можат да се наплатат преку редовен 5 V USB кабел (вклучен). ✨ 【USB -полнење на USB и 4000 капацитет банка за напојување】 Светлата за кампување се опремени со батерии што се полнат, кои можат да се наплатат преку редовен 5 V USB кабел (вклучен).

Кон својствата

Производи во категоријата