Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Канадско Знаме Пластична Кутија За Складирање Храна Контејнери За Складирање Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација На Кујната

Канадско Знаме Пластична Кутија За Складирање Храна Контејнери За Складирање Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

✿ оваа кутија за складирање со капак може да се користи за чување леб, ориз, овесна каша, житарки, грав, брашно, тестенини, билки и многу повеќе.Совршен за чување и заштита на ориз, брашно, конзервирана храна, зачини, зачини, задоволства, тестенини, храна за домашни миленици и more.пластика. Произведено во САД Или Увезено. ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организатор е издржлив. Погодно за транспорт на големи оброци или предмети на училиште, работа или пикник. ✿ овој херметички сад за складирање храна има отстранлив капак за лесен пристап и чистење. Внатрешноста на запечатената кутија за складирање создава средина слична на вакуум што ја задржува влагата, прашината и инсектите. Ова е херметички организатор со капак за чување и заштита на вашите скапоцености и важни документи. Силиконските заптивки ја одржуваат влагата и бубачките надвор, одржувајќи ја храната свежа подолго.

Кон својствата

Производи во категоријата