Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KANGDD Шарени Quickfit Часовник Ремен За Garmin Феникс 7 7X 5 5X 3 3 HR 945 Феникс 6 6X Види Силиконски Easyfit Зглоб Бенд 26 22mm Ремен

KANGDD Шарени Quickfit Часовник Ремен За Garmin Феникс 7 7X 5 5X 3 3 HR 945 Феникс 6 6X Види Силиконски Easyfit Зглоб Бенд 26

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Кон својствата

Производи во категоријата