Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Канти За Складирање Ткаенини Mrooda 2 Коцки За Складирање Пакети За Полици, Коцки За Организатор На Ткаенини со Преклопен Дизајн (10, 6x10, 6x10, 6)инчи, Канти за Складирање Со

Канти За Складирање Ткаенини Mrooda 2 Коцки За Складирање Пакети За Полици, Коцки За Организатор На Ткаенини со Преклопен Дизајн

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на производот : 10, 6х10, 6х10, 6 инчи. ? Преклопен) Мал, лесен и удобен, не е потребно склопување, кога не се користи може да се повлече од основната плоча, да се преклопи и да се стави рамен простор. ? Висок квалитет и издржлив) вклучува 6 издржливи кутии за складирање што дишат, изработени од силна ткаенина и картон со висока јачина од 2 мм, високата густина не е лесна за деформација, за да ви овозможи висококвалитетно искуство. Други) секоја кутија за складирање Со цврста рачка, можете лесно и погодно да ја носите . Погоден за чување облека, книги, сарафани, играчки. Кога барате место за собирање неред и играчки ,нашите производи се совршено решение за складирање. ? Повеќенаменски организатор) Погоден За спална соба, плакар, канцеларија, просторија за складирање, бања, просторија за прав, просторија за перење алишта, просторија за складирање, подрум, работна соба, Р.ткаенина. Овие организатори на коцки можат да ја сместат секоја сцена, не само ограничена на употреба во просторијата. Погоден за чување облека, книги, сарафани, играчки. Изработени од цврста висококвалитетна ткаенина што дише и Дизајн На Преклопување Повлечете го ременот за влечење на основната плоча за да ви помогне да ја поставите кутијата за складирање без напор или преклопете ја нагоре.

Кон својствата

Производи во категоријата