Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Капчиња за матични капаци на вентили за автомобили со оригинална костум за клучеви за кожа за Ford F150 F250 F350 F450 F550 F550 Edge Explorer Mustang F151 со додатоци за лого на автомобили со

Капчиња за матични капаци на вентили за автомобили со оригинална костум за клучеви за кожа за Ford F150 F250 F350 F450 F550

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Не само што може да го заштити јадрото на вентилот, корозијата како резултат на директен контакт со глина, вода и снег, туку и може да ја спречи рамната гума и да обезбеди стабилен притисок на гумите и да обезбеди безбедно возење. Со гумените заптивки внатре, може да го замени оригиналниот лош вентил капа на гумата и исто така да ја покаже карактеристиката на убавината на гумата. Умре фрли бакарно обликување едновремено. Количина : 4 PCS гуми за вентил на гуми со 1 парчиња клучеви за клучеви. Ако имате какви било прашања со овој ланец на клучеви за автомобили и капачето на вентилот, ве молиме слободно контактирајте не преку Центарот за пораки, ние ќе ви дадеме задоволително решение што е можно поскоро. Количина : 4 PCS гуми за вентил на гуми со 1 парчиња клучеви за клучеви. Не само што може да го заштити јадрото на вентилот, корозијата како резултат на директен контакт со глина, вода и снег, туку и може да ја спречи рамната гума и да обезбеди стабилен притисок на гумите и да обезбеди безбедно возење. Подготвувајќи ја површината за да се избегне оксидацијата на металот, да 'рѓоса и да се подобри отпорноста на корозијата, отпорноста на абење, текстурата и сјајноста.

Кон својствата

Производи во категоријата