Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кјара уметност со голема големина повеќе рамки, убава Рада Кришна со wallидно сликарство во Бансури за дневна соба, спална соба, канцеларија, хотели, просторија за цр?

Кјара уметност со голема големина повеќе рамки, убава Рада Кришна со wallидно сликарство во Бансури за дневна соба, спална соба,

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

врамен на тешки MDF таблички отпечатоци се слики со рамки и подготвени да висат за домашни украси wallидни декор со помош на висечки клипови обезбедени на задната страна на секој панел. Можете да додадете добар сет на светла на местото каде што е сликарството и декор ќе даде поинакво чувство и ќе погледне на местото.

Кон својствата

Производи во категоријата