Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Karatsu yh-034-03 голем даши со рака

Karatsu yh-034-03 голем даши со рака

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на производот : φ3.9 x 5,5 инчи (10 x 14 cm), 28,1 fl Oz (800 кубици), 23,8. Тежина : 0,62 кг. Земја на производство : Јапонија. Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, големината и тежината на изгорената завршница во зависност од условите на печка и температура. Ве молиме, бидете свесни за. Големина на производот : φ3.9 x 5,5 инчи (10 x 14 cm), 28,1 fl Oz (800 кубици), 23,8. Тежина : 0,62 кг. Земја на производство : Јапонија. Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, големината и тежината на изгорената завршница во зависност од условите на печка и температура. Ве молиме, бидете свесни за. Бидејќи е секојдневна ставка, тој не е само едноставен, туку и мек сад со јапонски вкус.

Кон својствата

Производи во категоријата