Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кардинална двојка на гранка - Птици - железо на аплици извезена лепенка

Кардинална двојка на гранка - Птици - железо на аплици извезена лепенка

DEN 131.84
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа лепенка е подготвена да се пегла, или можете да го шиете ова со машина за шиење или да шиете неколку шевови за траење за трајна апликација. Измијте ладно, суво на безгрешно. Измијте ладно, суво на безгрешно. Одлично за џемпери, гравчиња, капи, торби, фармерки, јакни, облека, маски и многу повеќе!.Висококвалитетна, детална апликација за вез може да се зашие или пегла на полиестер или памук. Нетрадиционални намени : Направете клуч за клучеви, Божиќен украс, декоративен магнет, игла за јакна или капа, направете носат накит или честитка! Ironелезото на закрпи е одличен начин да ја покажете вашата креативна и индивидуална личност. Ако сакате да ги додадете овие во чевлите или сенката на ламбата, препорачуваме E6000 занаетчиски лепак или едноставно користете пиштол за топол лепак. Везените закрпи се толку разноврсни, можете да персонализирате и да украсувате скоро сè!. Upcycle и бидете еколошки! Поставете дупка или покријте ја дамката и да ја вратите вашата гардероба. Нетрадиционални намени : Направете клуч за клучеви, Божиќен украс, декоративен магнет, игла за јакна или капа, направете носат накит или честитка! Висококвалитетна, детална апликација за вез може да се зашие или пегла на полиестер или памук.

Кон својствата

Производи во категоријата