Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Каруџиму-ки Кеш бокс Блу ЦБ-8200-Б

Каруџиму-ки Кеш бокс Блу ЦБ-8200-Б

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : Компактна големина што може да се чува во фиока за биро. Исто така погодно за дома за чување монети и мали предмети. Големина/Тежина на телото : W195 L155 H86 Mm / 880 g RPA2023 Метод На Заклучување : Заклучување, Заклучување на Бирање. Капацитет За Складирање монети : 51 Јен, 500 Јени 50 Листови, 50 Јени 10 ЈЕНИ РР. Pa2023 2023 Главни Карактеристики Држи А6 Документи, 2 Клучеви (Заклучување). Каруџимуки кутија За готовина (Л) Сина ЦБ-8200-Б.

Кон својствата

Производи во категоријата