Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кеј Ди Дизајнира Насловна Слатка Тексас Блубонети Чај Пешкир И Памук Тери Крпа

Кеј Ди Дизајнира Насловна Слатка Тексас Блубонети Чај Пешкир И Памук Тери Крпа

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Памук, тери. Пакет На 2 Тексас тематските крпи Од Кеј Ди Дизајни. Печатена со иконски чизми и сини капаци, оваа крпа е одлична за сушење садови и матични садови; друга популарна употреба е да се одржуваат печивата топли пред сервирање. 18 х 28 инчи, 100% памучна крпа со јамка за прикажување кога не се користи. Покажете гордост Во Тексас со оваа живописно испечатена црвена, бела и сина фротирна крпа Со Домашно Слатко Чувство Во Тексас. Брзо сушење обичен тери јамка задната страна за апсорпција и брзо сушење. 16 х 26 инчи, 100% памучна крпа со јамка за прикажување кога не се користи.

Кон својствата

Производи во категоријата