Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kekeyang M6, M8, M10 Hexagon завртки, 304 завртки од не'рѓосувачки челик, орев сет дакан, завртка за продолжување, рамен мијалник-M6 30 завртки и ореви)

Kekeyang M6, M8, M10 Hexagon завртки, 304 завртки од не'рѓосувачки челик, орев сет дакан, завртка за продолжување, рамен мијалник-M6

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Различни големини, што значи дека ќе изберете избор кога креирате, поправате, градите или монтираат. Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, отпорен на абење, висока цврстина и добра цврстина. Пресекот на завртките е мазен и чист.Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, отпорен на абење, висока цврстина и добра цврстина. Длабока нишка за лесно заклучување. Низата има цврст ефект. Стандардна глава за лесна инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата