Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кембриџ Силверсмитс Лосон Сатен 60 Парче Рамен Сет, Сребро

Кембриџ Силверсмитс Лосон Сатен 60 Парче Рамен Сет, Сребро

DEN 840.00
 

Производот е достапен
Достапност

Изграден да трае. 25-годишна Ограничена гаранција на производителот. Во Кембриџ Силверсмитс, ветуваме дека ќе ви дадеме рамни садови со "незаборавен стил" и, во исто време, "неверојатна вредност".Комплетот од 60 парчиња вклучува по 12 : Вилушки За Салата, вилушки за вечера, ножеви за вечера, лажици за вечера и лажички. Резултатот е дека ние обезбедуваме производи со највисок квалитет за да го направиме вашето искуство со маса навистина исклучително. Нашите колекции претставуваат пет генерации на вештина и експертиза. Убаво е да се види. Сметаме дека нашиот бизнис е "ЗАНАЕТ НА РАЦЕ" што додава благодат на масата на вашето семејство со рамен софтвер кој е дизајниран и завршен во согласност со техниките почитувани од времето. Создадовме скоро 300 различни дизајни на рамни садови за да изберете и ние самите го произведуваме секој производ. Висококвалитетниот нерѓосувачки челик 18/0 е безбеден за миење садови и никогаш не му треба полирање, што го прави совршен за секојдневна употреба и специјални прилики. Лесно за држење.

Кон својствата

Производи во категоријата