Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kerarganic - Formaldehyde Free - Органски третман со кератин сет 32oz од kerarganic

Kerarganic - Formaldehyde Free - Органски третман со кератин сет 32oz од kerarganic

DEN 479.20
 

Производот е достапен
Достапност

[Чекор 1 : Шампон пред третман] е дизајниран да ги исчисти и отстрани остатоците и масла акумулирани во косата и скалпот за да ја подготви косата за третман. Покрај зајакнувањето на косата и да му се даде на управливост, тој промовира завиден свилен и сјаен изглед. [Три чекори сет за третман на кератин] создаден за да понуди безбедна алтернатива на третманот со бразилски кератин со ладен на формалдехид. [Чекор 1 : Шампон пред третман] е дизајниран да ги исчисти и отстрани остатоците и масла акумулирани во косата и скалпот за да ја подготви косата за третман. Покрај зајакнувањето на косата и да му се даде на управливост, тој промовира завиден свилен и сјаен изглед.[Три чекори сет за третман на кератин] создаден за да понуди безбедна алтернатива на третманот со бразилски кератин со ладен на формалдехид. Ги отвора кутикулите, така што секоја вратило за коса може да ги прима и апсорбира основните состојки содржани од системот за органски кератин без формалдехид без формалдехид.

Кон својствата

Производи во категоријата