Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Керхузе 11 Инчни Коцки За Складирање Ткаенини Корпи За Складирање Корпи За Преклопување За Организирање Шевли Играчки За Расадник Во Плакарот

Керхузе 11 Инчни Коцки За Складирање Ткаенини Корпи За Складирање Корпи За Преклопување За Организирање Шевли Играчки За Расадник

DEN 431.84
 

Производот е достапен
Достапност

Декоративната корпа е совршена за складирање на играчки, пелени, ќебиња, крпи, Двд-А, книги, списанија, подароци, чорапи, играчки за миленичиња и сите други предмети на кои им е потребна организација. И рачките беа тестирани на стрес што може да потрае и до 20 килограми. Кантите за организатор за складирање коцки се склопуваат за лесно складирање, преклопете ги и напикајте ги кантите кога не се користат. Кујна соба : тегли за сува храна Во Оставата, Чајната Кујна, корпа за складирање намирници во трпезариската маса и многу други практични употреби на кои можете да помислите!. Ве молиме слободно контактирајте не. Соба за перење : средства за чистење, детергент, крпи. Бања : ткиво, складирање на сите, чешли, материјали за убавина, шминка.

Кон својствата

Производи во категоријата