Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kes мат црна тапа за бања, 1,2 gpm единечна дупка водопад суета тапа единечна рачка, SUS304 не'рѓосувачки челик мат црна, L3170alf-bk

Kes мат црна тапа за бања, 1,2 gpm единечна дупка водопад суета тапа единечна рачка, SUS304 не'рѓосувачки челик мат црна, L3170alf-bk

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Со стандардни конектори за нишки за компресија од 3/8 инчи (се разбира, направени од месинг без олово, вода за пиење повторно безбедна!), Можете лесно да ги поврзете нашите црева со вашите стоп-вентили. Заштедете време и напор во замена и одржување на чешми!. Нашите црева за снабдување имаат милион долари глобално покритие за осигурување. SUS 304 Rustproof од не'рѓосувачки челик : Оваа тапа за бања е изработена од не'рѓосувачки челик SUS304 SUS304 и содржи 18/8 хром/никел за да се заштити од корозија и 'рѓа, обезбедувајќи неговиот долг животен век и бара мало одржување.000 циклус на отворено блискост) за да гарантира перформанси без драма за животот на тапа.

Кон својствата

Производи во категоријата