Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кесио Божиќ декор 20 парчиња занаетчиски топчиња од пена полистиренска тркалезна сфера форми фигура за DIY сликарство цвет што организира подарок свадбена забава Де

Кесио Божиќ декор 20 парчиња занаетчиски топчиња од пена полистиренска тркалезна сфера форми фигура за DIY сликарство цвет што

DEN 119.20
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики- Боја : Бела. Висечки топчиња од пена може да се користат за правење молекуларен модел и разни занаетчиски активности. Секој дијаметар : околу 6 см. Пакет, вклучително и20pcs занаетчиски топчиња од пена полистиренска тркалезна сфера форми фигура торта топер за DIY сликарство цвет што организира подарок свадбена забава декорација 6см. Секој дијаметар : околу 6 см. Полистирен топки Боја : главно бела. Обликот на полистирен може да се обои со боја до DIY создавање разни животински и човечки ликови.- Материјал : Полистирен пена. Обликот на полистирен може да се обои со боја до DIY создавање разни животински и човечки ликови.Полистирен топки Боја : главно бела. Материјал : Издржлива полистиренска пена. Топчињата 10 парчиња цврсти сфери во еден сет ќе бидат продадени заедно. Материјал : Издржлива полистиренска пена. Божиќни форми исто така одлични за украси на новогодишни елки и декорација на забави. Божиќни форми исто така одлични за украси на новогодишни елки и декорација на забави. Топчињата 10 парчиња цврсти сфери во еден сет ќе бидат продадени заедно.

Кон својствата

Производи во категоријата