Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кејт &засилувач; Мило Рустикален Семејство Рачен Отпечаток Фото Рамка, Семејството Спомен Рамка, САМ Занает За Семејна Ноќ За Родители И Деца, Фарма Декор, 6 х 4 Фото ?

Кејт &засилувач; Мило Рустикален Семејство Рачен Отпечаток Фото Рамка, Семејството Спомен Рамка, САМ Занает За Семејна Ноќ За

DEN 1196.80
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува Една Рустикална Семејна Рамка За Отпечатоци, четири пакети боја во избрани нијанси на сива боја. Забавен занает САМ за следната семејна ноќ во која сигурно ќе уживаат родителите и децата. Создадете прекрасно парче прилагодена ѕидна уметност за да висат во вашиот дом. Помогнете им на постарите браќа и сестри да се поврзат со ново бебе работејќи заедно на овој забавен семеен занает. Додадете омилена семејна фотографија за да го завршите ова уникатно уметничко дело. Прикачената закачалка за пили гарантира дека овој забавен семеен занает е подготвен да виси насекаде во вашиот дом. Димензии : 9.5 "H x 17" W x .5 "Д // фото вметни : 6" Х х 4 " В.

Кон својствата

Производи во категоријата