Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kfjbx Преносни Мини Двоглед 8X25 Зум Патување Телескоп Со Торба Отворено Спортски Двоглед

Kfjbx Преносни Мини Двоглед 8X25 Зум Патување Телескоп Со Торба Отворено Спортски Двоглед

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Дијаметар на окуларот : 15мм. водоотпорен тип : живот водоотпорен. Име на производот : телескоп. Објективен дијаметар на објективот : 25мм. Материјал : СТОМАЧНИ+призма. Дијаметар на окуларот : 15ммводоотпорен тип : живот водоотпорно име на производот : телескопобјективен дијаметар на објективот : 25ммматеријал : АБС+призмфилд на гледање : 5,8°Боја На Производот : тежина на црниот производ : 235гексит растојание на зеницата : 20ммпрецизни спецификации на производот : 8х25поле на гледање : 100/1000мклиско растојание : 5мпроизвод големина : 11смх10, 5смх3, 5смфокусирање : централно зголемување : 8 пати зголемување снимајте возбудливи моменти и споделете ги со пријателите.

Кон својствата

Производи во категоријата