Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kgfce Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max, Вистинска Кожа Флип Паричник Покритие, Со Држач За Картичка TPU Внатрешна Школка Шокпроф Кожа Покритие

Kgfce Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max, Вистинска Кожа Флип Паричник Покритие, Со Држач За Картичка TPU Внатрешна

DEN 1232.32
 

Производот е достапен
Достапност

- Нашата кожна футрола е рачно изработена, понекогаш може да има мали грешки, ве молиме сметајте дека е прифатлива. Компатибилен Модел На Телефон : за i Phone 14-6. Фотографиите и куќиштето може да имаат одредена разлика во бојата поради користењето на вистинската кожа.- По некое време, маслото од нашите раце ќе се инфилтрира во кожата поради долготрајната употреба, ќе стане помазно, посјајно, а текстурата исто така ќе стане поочигледна, затоа секоја наша кожна футрола е посебна, тие имаат свој стил.Пакетот Вклучува : 1 x Телефон Случај за i Phone14/14 плус/14 Pro/14 Pro max."Вашето Задоволство е наш Највисок Приоритет", контактирајте не прво ако имате какви било прашања. Природен кожен изглед и чувство на допир, Вистинска Кожа, Кожа Со Полно зрно, Кравјо Криење.7" - Секоја серија кожа е мала различна, плус поради светлото на камерата, вистинската кожна футрола може да има одредена разлика во бојата со сликите од списокот , ве молиме имајте предвид.

Кон својствата

Производи во категоријата