Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Киб КГ9025 Гас-А-Само Гас Потпора

Киб КГ9025 Гас-А-Само Гас Потпора

DEN 1190.08
 

Производот е достапен
Достапност

Додава до 25% повеќе перформанси на амортизација во однос на оригиналните шокови на опремата. Компоненти и вентили дизајнирани специјално За Тојота 4-Тркач. Дизајнот со висок притисок на гасот е совршен за влечење тешки товари. дизајнот на монотуб ги надминува сите други стандардни амортизери. Единствена, без воздух, хидраулична единица го елиминира бледнеењето на перформансите. Амортизерот Киб Гас-А-Само монотуб има дополнителни предности во перформансите во однос на традиционалниот дизајн со двојна цевка : може веднаш, автоматски да се прилагоди на вашите потреби за изведба и никогаш искуствата да исчезнат поради аерација. Гасот-А-Само е достапен како замена НА ое монотуб и како надградба на перформансите на ое со двојна цевка. Киб Гас-А-Има Само две одделни работни комори : хидрауличен клип без воздух и област на вентили за одговорност и контрола и втора област на азотен гас под висок притисок со пловечки клип што обезбедува удобно возење при нормално возење и додава моментални перформанси на барање.

Кон својствата

Производи во категоријата