Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KIPP 06271-4160XCP сиво леано железо/челик рачно со рачка на машината за вртење, инч, дијаметар од 160 мм, 0,500

KIPP 06271-4160XCP сиво леано железо/челик рачно со рачка на машината за вртење, инч, дијаметар од 160 мм, 0,500

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Рачно во сиво леано железо, машинска рачка во челик. Работ на тркалото се сврте и полираше финиш. DIN 950. Машинска рачка во челик. Сигурен партнер во индустријата повеќе од 100 години, Kipp е иноватор на оригиналната прилагодлива рачка. Произведено во Германија, KIPP ја поттикнува вертикалната интеграција, дизајнерската моќ и знаењето во индустријата до максимално задоволство на клиентите.

Кон својствата

Производи во категоријата