Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кивирап Самолеплив Круг Кука И Јамка Точки За Куче Копчиња за Комуникација Мат Одбор 72 парчиња

Кивирап Самолеплив Круг Кука И Јамка Точки За Куче Копчиња за Комуникација Мат Одбор 72 парчиња

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува вкупно 36 комплети самолепливи монети за куки и јамки, доволно за да се обезбедат 8 копчиња за кучиња на гумената подлога За копчиња за кучиња Кивирап. Едноставен за употреба лепливи задни точки, само чиста површина, излупете ја заштитната подлога и цврсто притиснете на површината; дозволете леплива врска да се постави 24 часа за да се постигне целосна јачина. Самолепливи Круг Кука И Јамка Точки Пакет Вклучува : -36 ПАРЧИЊА Кука Монети - 36 ПАРЧИЊА Јамка Монети. Ова прави Вкупно 36 Комплети, што е доволно за да се држат четири и шест копчиња за кучиња на подлога.

Кон својствата

Производи во категоријата