Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Клерол Природни Инстинкти Деми-Трајна Боја На Коса, 7А Темна Ладна Руса Боја На Коса, 1 Брои

Клерол Природни Инстинкти Деми-Трајна Боја На Коса, 7А Темна Ладна Руса Боја На Коса, 1 Брои

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Тинте паравел кабело Деми перманенте, кон 80% состојки природи, грев амонијаково парабани. Природните Инстинкти се внесуваат со кокосово масло и алое вера за да ја подобрат природната боја и да го зголемат сјајот. Подобрете ја вашата природна боја, зајакнете го сјајот и изблендирајте ги сивите.

Кон својствата

Производи во категоријата